Vaše objednávka
 
Košík je prázdný.

Zakázková výroba DEKTON

DEKTON JE ULTRAKOMPAKTNÍ POVRCH, KTERÝ SESTÁVÁ ZE SLOŽITÉ SMĚSI SUROVIN POUŽÍVANÝCH PRO VÝROBU NEJNOVĚJŠÍCH TRENDŮ V OBLASTI SKLA A PORCELÁNU A TAKÉ KŘEMENNÝCH POVRCHŮ NEJVYŠŠÍ KVALITY

Dekton využívá exkluzivní technologii spékaných částic, špičkový proces, který představuje zrychlenou verzi metamorfózy, jíž podléhá přírodní kámen vystavený po tisíciletí vysokým teplotám a tlaku.
Technologie spékaných částic spojuje skutečně inovativní postupy z nejpokročilejších technologických oborů.
Tato evoluce představuje technologický a průmyslový skok schopný generovat nový proces, revoluční materiál a špičkový produkt.
Pokud jde o DEKTON, známkou odlišnosti jsou nulová poréznost a nulové mikroskopické defekty, které způsobují slabá místa nebo pnutí.

KUCHYŇSKÉ DESKY

DEKTON je trvanlivý produkt pro ty, kteří chtějí proměnit svou kuchyň v jedinečné místo. Umožňuje velký potenciál k instalaci v jednom kuse, bez řezů, bez spojů a bez omezení. Má půvab kompletně jednotné plochy, která plynule zapadne do velmi rozdílných designových stylů.

DEKTON kombinuje kvality, které šéfkuchař v každém z nás očekává. Je to čistý povrch, který je příjemný na omak a odolává veškeré denní zátěži, které je kuchyně po léta užívání vystavena. Je to maximálně sofistikovaný materiál pro rušný všední život, schopný vytvořit prostory, v nichž je každodenní příprava jídla příjemným zážitkem, který předchází potěšení ze sdílení jídla s přáteli nebo rodinou.

by-cosentino-4

VENKOVNÍ KUCHYNĚ

Vaření je rozhodně příjemná činnost a když se vaří venku, obvykle z toho je menší společenská událost, například běžné malé oslavy, které si můžeme užívat ve společnosti kolem grilu. DEKTON je díky své ultra kompaktní struktuře obzvlášť vhodný k instalacím pro venkovní kuchyně a barbecue.

DEKTON poskytne těmto prostorám sílu a styl, dodá jim nespornou osobitost a neomezenou praktičnost. Skvrny, nárazy, nádobí a vysoké teploty... DEKTON bude odolávat zvýšeným nárokům po dlouhou dobu a zároveň si uchová svou neměnnou krásu

by-cosentino-4

KOUPELNOVÉ DESKY

Koupelna je místem v domě, kde je zapotřebí projevit hygienické a harmonické aspekty tím nejlepším způsobem. Místo pro osobní hygienu a péči, které nám pomůže prožívat příjemné a uklidňující okamžiky a kde máme pocity doslova na dosah ruky.

Když mluvíme o DEKTONU, jeho textury a barvy jsou nekonečným zdrojem inspirace pro navrhování prostor, v nichž se vyskytuje voda. Jeho možnosti jsou nekonečné.

by-cosentino-4

PODLAHOVÉ KRYTINY

Podlahové krytiny Dekton jsou dobrou alternativou pro oblasti s vysokými požadavky na výkon a design, a to jak uvnitř, tak venku. Revoluční vlastnosti Dektonu umožňují designérům absolutní svobodu při navrhování formátů k práci, protože mohou ignorovat omezení, jaká v současnosti mají jiné materiály. Řešení je vhodné k instalaci do kancelářských budov, bytů a prostorů s vysokým zatížením denním provozem, kde jsou důležitými faktory trvanlivost a odolnost proti oděru. Aplikace je podobná jako umístění dílů v tradičních formátech, ale s výhodou formátu většího.

Dekton nabízí kontinuitu při spojení podlah různých úrovní. Dekorace v 3D, spojené s vynikajícími mechanickými vlastnostmi a velkým formátem, znamenají schopnost navrhnout neomezené a nepřerušované schody, takže lze dosáhnout jednotného schodiště a naprosto plynulých prostorů bez spár jak uvnitř, tak venku.

OBKLADY, OBLOŽENÍ

Obkládání vnitřních i vnějších stěn lze dosáhnout prostým systémem, aplikací adhezivní cementové omítky přímo na vnější stěnu budovy nebo vnitřní nosnou stěnu, kam se umístí desky Dekton.

Obkládání vnitřních a vnějších stěn smíšeným panelováním sestává z kombinace cementových lepidel, s použitím mechanických výztužných prvků začleněných do dělicích spojů mezi díly Dektonu a mechanicky upevněných k podkladu.

Obkládání vnitřních a vnějších stěn suchými obklady, při použití kovové substruktury připevněné k podkladu, na niž se přilepí díly Dekton.

Dekton Dani Garcia Marbella

 

 

CENÍK

Ceník zašleme a cenovou nabídku zpracujeme na vyžádání.

Zakázková výroba je realizována přímo u výrobce deskoviny firmy COSENTINO.

×