Vaše objednávka
 
Košík je prázdný.

Vertikální zahrady

Vertikální zahrady nebo zelené stěny, jsou v posledních letech stále více populárním doplňkem veřejných, firemních, ale i soukromých prostor. Stěna ze skutečných, živých rostlin má kromě nezpochybnitelného estetického efektu i další pozitivní účinky. Velmi zpříjemňuje pobyt v její blízkosti, prokazatelně čistí vzduch, vylepšuje mikroklima v místnosti.

Velká většina systémů pro vertikální zahrady je instalačně i ekonomicky velice náročná. My nabízíme několik různých řešení, různě velkých modulů a systémů uchycení i velice jednoduchý, ale naprosto spolehlivý systém, sestavený ze základních desek, které se jednoduše několika šrouby připevní na stěnu, a polic, které tvoří jednotlivá patra stěny. Žádná speciální hydroizolace není třeba, závlahová voda bezpečně stéká ve vymezeném prostoru. Základní desky na sebe přesně navazují a dají se i jednoduše zkrátit, takže velikost zelené stěny může být libovolná. Závlahová voda je vedena skrytým potrubím do nejvyššího patra stěny, která pak jednoduše přepadává do nižších pater.

Pokud se vám líbí nápad umístit květiny na stěnu a pak si téměř bezúdržbově užívat krásný doplněk vašeho bydlení, kontaktujte nás. Rádi vám navrhneme vhodné řešení.

×